DASKUT HELP

BİZ KİMİZ ?

DASKUT (DOĞAL AFET VE SAĞLIK ARAMA KURTARMA) DERNEĞİ’nin çatısında  insani yardım faaliyetlerini bir platform altında yürütmek için kurulmuş bir DASKUT birimiyiz.

DASKUT HELP” OLARAK AMACIMIZ ;

Derneğimiz üyesi olmayıp derneğimiz bünyesinde gerçekleştirilecek insani yardım faaliyetlerine maddi,manevi, ayni olarak yardım ve destek olmayı isteyen kişileri bir çatı altında toplayarak “DASKUT HELP insani yardım” hareketini daha geniş kitlelere ulaştırmaktır. Üyelerimiz dışında insani yardım faaliyetlerine destek vermek isteyen kişileri “GÖNÜLDAŞ” olarak adlandırıyor olacağız.

HEDEFİMİZ :

 Dernek üyelerimizin ve gönüldaşlarımızın “DASKUT HELP” bünyesinde tüm insani yardım faaliyetlerinde beraber hareketle “ Sağ elin verdiğini  sol el görmeyecek! ”deyiminden yola çıkarak bu platformu başarılı bir şekilde yürütmektir.

NEDEN “HELP” ?

“HELP”( yardım ) Dünyanın her yerinde  tek amacı belirten bir kelime olarak nitelendirilmesi, DASKUT olarak bizim temel oluşum nedenimiz olması  ve ayrıca “ yaşamın devamlılığının sağlanması” nedeniyle insani yardım birimi olarak ( DASKUT “HELP” ) bu isim ile kuruldu.

NELER YAPIYORUZ ?

DASKUT HELP olarak  2021 yılı Ramazan ayı öncesi ve süresince insani yardım faaliyetlerimiz tüm hızıyla devam etmektedir.Genel Merkzimize gelen ihbarlar  üzerine İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız tespit , araştırma ve değerlendirmeleri sonrası ihbarlara yönelik  maddi,ayni,erzak,kıyafet ve diğer tüm yardımların  güçlü bir alt yapı ve organizasyonla gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasını sağlamaktayız.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Daskut İhbar Hattı : 0850 888 7 112  nolu telefonu arayıp ihbarda bulunabilirsiniz.

Whatsapp numaramız : 0541 868 44 26  nolu hattımıza YARDIMA HAZIRIM yazarak Adınız ,Soyadınız ve adresinizi belirtmeniz yeterli. Yardımlarınızı Gelen DASKUT Ekiplerimize güvenle teslim ederek ihtiyaç sahibi aile ve çocuklarımıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 Facebook linkimiz :  https://www.facebook.com/daskuthelp/

Web adresimiz : http://www.daskuthelp.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir